VYHĽADÁVANIE

ROZŠÍRENÉ
 
Novinky
Výpredaj
 
ÚVOD
Akcia
Hokejky
Korčule
Prilby
Rukavice
Náplecníky
Holene
Lakte
Nohavice
Doplnky
Vaky
Inline hockey
Brankárska výstroj
Hokejbal
Florbal

POŠTOVNÉ  A DOPRAVA

 

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov (už od 24 hodín) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Dodanie avizujeme telefonicky, alebo e-mailom pri potvrdení objednávky.

 

Pri platbe na predfaktúru je dodacia doba rovnaká, ale začína sa počítať od pripísania platby na náš účet, pokiaľ sa nedohodne inak. Pri tovare ktorý nie je skladom v našich predajniach sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu alebo disribútora. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť si vybratý tovar za iný.

 

K expedičnej dobe si musíte pripočítať čas (2-3 dni) potrebný na doručenie pri zaslaní poštou, pri dodaní prepravnou spoločnosťou je to do 24 hodín na území Slovenska a 48 hodín do Česka.

 

Pri doručení zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo (doporučujeme priamo vo formulári záväznej objednávky), aby sa vedel náš pracovník s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru. Taktiež doporučujeme uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete, nakoľko prepravná spoločnosť vykonáva donášku spravidla počas normálneho pracovného času.

 

Miesto odberu a spôsob dodania je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje návod na používanie výrobku a  záručný list. Daňový doklad Vám zašleme dodatočne po zaplatení a odobraní tovaru. Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar.

 

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

  • za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou.
  • poškodenie zásielky poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
  • prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

Poplatky za dopravu - spôsob dodania

  • Osobný odber v sídle spoločnosti 0 €
  • Prepravnou spoločnosťou (iba pri platbe predom) Slovensko 8 €.
  • Prepravnou spoločnosťou (iba pri platbe predom) Česká republika 22,90 €

    Pri objednávke nad 350€ neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu.
    Pri objednávke nad 100 € sa vyžaduje zálohová platba v plnej výške a až po jej uhradení bude tovar dodaný kupujúcemu.

Lehota expedovania

Tovar sa zaväzujeme zákazníkovi dodať najneskôr do 21 pracovných dní od obdržania platnej objednávky za predpokladu, že zásoby tovaru neboli úplne rozobrané. V prípade, že tovar už je vypredaný, zákazníka bezodkladne informujeme o tejto skutočnosti v čo najkratšom čase od obdržania informácie od dodávateľov. Lehota expedovania uvádzaná pri každom produkte je len informatívna, nezáväzná. Ak zistíme počas vybavovania objednávky, že čas odoslania sa predĺži o niekoľko dní, či týždňov, než je uvedené pri produkte, okamžite kontaktujeme zákazníka.

Tovar od nás  odchádza do 24 hodín (len v rámci pracovných dní). Pri zasielaní kuriérom sa teda skráti čas doručenia k Vám.

meno
heslo
 0,00 € 
 
obsah košíka