VYHĽADÁVANIE

ROZŠÍRENÉ
 
Novinky
Výpredaj
 
ÚVOD
Akcia
Hokejky
Korčule
Prilby
Rukavice
Náplecníky
Holene
Lakte
Nohavice
Doplnky
Vaky
Inline hockey
Brankárska výstroj
Hokejbal
Florbal

OCHRANA ÚDAJOV

Zaväzujeme sa chrániť Vaše osobné údaje tak, ako to stanovuje zákon Zákon č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení zákona č. 602/2003 Z. z., zákona č. 576/2004 Z. z. a zákona č. 90/2005 Z. z. Údaje, ktoré získame o Vás v súvislosti s používaním nášho e - shopu.

 

Ak máte u nás vytvorený účet, zadali ste pri jeho vytvorení emailovú adresu a heslo. Tieto údaje slúžia na prístup k Vášmu účtu v našom obchode a preto Vás prosíme, aby ste uvedené údaje bezpečne uchovali a neposkytovali ich nikomu, ani nám. Za prípadné zneužitie Vašich prihlasovacích údajov nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 

Tieto informácie sú nevyhnutné pre Vašu identifikáciu ako zákazníka. Slúžia k realizácii a prevedeniu nevyhnutných bankových operácií a započítaniu Vašej platby za nakúpený tovar za účelom správnej dodávky tovaru a na komunikáciu s Vami.


VÁŠ SÚHLAS

Registrovaním a používaním, internetového obchodu http://www.assport.sk/ súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch.

Vaše osobné údaje sú dôverné a nie sú poskytované žiadnym iným subjektom. Naša spoločnosť sa zaručuje, že nepredá, neprenajme a ani inak neposkytne Vaše údaje žiadnej tretej strane.

meno
heslo
 0,00 € 
 
obsah košíka